S motorovou pílou bezpečne

nákup špeciálneho náradia, pracovných odevov a špeciálnych ochranných odevov a doplnkov

S motorovou pílou bezpečne

Autor príspevku admin on novembra 12, 2018

Predmet projektu: 

Celkovým cieľom projektu je zabezpečiť a skvalitniť materiálno – technické zabezpečenie výroby regionálnych produktov na nitrianskom vidieku. Povolanie rezbára je fyzicky náročné. Ide o prácu prevažne v exteriéri, počas 4 ročných období a často v extrémnych podmienkach (dážď, vietor, slnko, mráz, sneh, práca s motorovou pílou vo výške a pod.). Z tohto dôvodu by mal používať kvalitné pracovné náradie, dostatočné ochranné pracovné pomôcky ako i odev, ktorý by mu mal poskytnúť dostatočnú pracovnú ochranu nielen proti vplyvom počasia, ale aj možným úrazom, prašnosti, hluku a pod.. Predmetom projektu je realizácia nasledovných aktivít, ktorými sa má dosiahnuť cieľ projektu:

  1. Nákup a dodanie vybavenia a ochranných pracovných pomôcok vrátane kvalitného ochranného a špeciálneho pracovného oblečenia a doplnkov pre potreby vykonávania pracovnej činnosti nielen v internom, ale aj v externom prostredí počas všetkých ročných období.
  2. Nákup a dodanie vybavenia a náradia pre zlepšenie a rozšírenie materiálno-technického zázemia a zlepšenie a skvalitnenie procesu výroby ako i finálnych produktov

Termín konania:

september – november 2018

Miesto konania:

Veľký Lapáš

Výška nenávratného finančného príspevku z NSK:

3 382 EUR

„Tento projekt je spolufinancovaný z rozpočtu Nitrianskeho samosprávneho kraja.“


Snimka_obrazovky_2018-11-12_o9.35.01.png

Credits

Copyright © 2024 PS-REZBAR • Built with Concrete5 CMS • Theme by c5mix and AeronetPrihlásiť sa

Concrete5 Appliance - Powered by TurnKey Linux